Obóz z Psem „Cztery Łapki” 2020 odwołany!

Opublikowano 2020-07-11 10:48:59


Od kilku miesięcy bacznie przyglądaliśmy się sytuacji epidemiologicznej oraz konsultowaliśmy je na bieżąco z kierownictwem ośrodka na miejscu. Badaliśmy także opinie naszych klientów, odnośnie kierunków, wobec których mieli oni największe obawy i wątpliwości. Analizowaliśmy wszystkie dostępne wytyczne rządu Polskiego, gdzie kolejno konfrontowaliśmy je z charakterem naszych imprez i możliwością ich realizacji.  

Również realizacja pierwszego jak i drugiego turnusu w 2020 roku pokazała nam, że dopełnienie wszystkich wytycznych które zostały na nas nałożone są ciężkie do zrealizowania. Niestety nie jesteśmy w stanie wdrożyć aktualnych wytycznych i procedur oraz zapewnić odpowiednich środków bezpieczeństwa w ich przypadku. Pragniemy poinformować, że w związku z trwającą w naszym kraju pandemią koronawirusa COVID-19 , mając na uwadze powyższe, podjęliśmy decyzję o odwołaniu obozu z psem :(  

Mimo, iż deklarowaliśmy gotowość realizacji tego obozu i byliśmy świetnie do niego przygotowani, jesteśmy zmuszeni go odwołać.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.  

Już teraz zajęliśmy się wdrażaniem wszystkich niezbędnych procedur, które pozwolą na przygotowanie bezpiecznych wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Jednocześnie zapewniamy, że bacznie śledzimy wszelkie doniesienia i śledzimy stan epidemiologiczny w kraju. Jeśli okaże się, że sytuacja ulegnie zmianie, będziemy podejmować odpowiednie działania i informować o nowym statusie obozów.  


Które obozy nie dojdą do skutku?

Obóz z Psem turnusy:

  • trzeci (19.07 do 29.07)
  • czwarty (30.07 do 09.08)
  • piąty (10.08 do 20.08)
  • szósty (21.08 do 28.08) 


Jakie alternatywy mamy do wyboru w związku z odwołanym obozem? Jakie propozycje przygotował ViaCamp?

Przy odwołanych powyższych obozach w związku z niemożliwością ich organizacji, proponujemy następujące rozwiązania:

  • bezkosztowe przeniesienie rezerwacji na inną tematykę obozową na turnus IV, V, lub VI - bez względu na cenę obozu.
  • zwrot wpłaconych środków w 100% w przeciągu 7 dni od podjęcia Państwa decyzji (zgodnie z ustawą z dnia 31 marca 2020r.)


Kiedy otrzymam zwrot wpłaconych środków przy odwołanym obozie?

Przy obozach odwołanych z powodu epidemii i niemożliwości ich realizacji wynikające min. z wprowadzonych rozporządzeń przez rząd, klient otrzyma 100% wpłaconych środków.

Zgodnie z ustawą z dnia 31 marca 2020r., zwrot środków za niezrealizowaną imprezę turystyczną został przedłużony do 180 dni. Biuro podróż ma zatem dodatkowe 180 dni na zwrot pieniędzy. VIACAMP wychodząc na przeciw tym decyzjom, zwróci klientom wszystkie wpłacone środki na poczet obozu z psem w ciągu 7 dni od przesłania informacji o anulowaniu imprezy.    


Gdzie i kiedy mogę skorzystać z usług z ViaCamp.pl, skoro mój obóz został anulowany? Co mam do wyboru?

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Was alternatywne rozwiązania i oferty:  Dla osób, które chcą z nami spędzić wakacje, ale obawiają się jeszcze wyjazdu w tym roku, proponujemy przełożyć obóz na lato 2021.Osoby zdecydowane na tegoroczny obóz zapraszamy na wybranie dogodnego turnusu oraz tematyki obozu.


Z kim mam się kontaktować w sprawie mojej rezerwacji?

Pragniemy zachować dotychczasowy kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny.


Kierownik Obozu
Tel. 884 399 913 - Marek Grzelak
E-mail: kontakt@viacamp.pl


Prosimy o informację zwrotną, w kwestii podjęcia przez Państwa decyzji.
Bardzo nam przykro, że musieliśmy odwołać wymarzone wakacje na obozie z psem. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.