Obozy z YouTuberami – sprawdź, kto odwiedzi naszych uczestników w tym roku

Opublikowano 2018-03-18 04:22:32Obozy z YouTuberami!

Decyzja podjęta. Tegoroczne wakacje zaskoczą nas niejednokrotnie. Zaczynając od całkowicie odremontowanego ośrodka na Mazurach, po przyjazd Waszych ulubionych idoli. Tylko u nas, wraz ze znanymi YouTuberami, będziecie mogli spędzić blisko 2 tygodnie aktywnie uczestnicząc w zajęciach obozowych. Pierwszą z kart, jaką dla Was odsłaniamy jest Kuba Post! Ekipa z kanału Kuba Post zaprasza swoich widzów do wspólnego spędzenia blisko 2 tygodni na Mazurach. Co więcej, podczas ich pobytu nagrywany będzie kolejny odcinek, w którym czynny udział będą mogli wziąć również uczestnicy naszych obozów. Listę dostępnych obozów znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Obóz na Mazurach z Kuba Post

W tym roku stoi przed Wami możliwość spotkania się na żywo z Kuba Post na Mazurach. Spotkacie ich na naszych obozach w terminie pomiędzy 30.07, a 09.08 (turnus IV). Wasi idole będą brali aktywny udział we wszystkich zajęciach obozowych, więc każdy z Was będzie miał chwilę, aby poznać ich bliżej. Pamiętaj, okazja nie trwa wiecznie! Nie czekaj i już teraz zarezerwuj obóz dla siebie!


Z Kuba Post taniej!

Aby ułatwić Wam bardziej spotkanie z Waszym idolem, każdy kto dokona rezerwacji z kodem #KubaPost, otrzyma od nas zniżkę 150zł! W tym przypadku, podczas rezerwacji obozu należy wpisać przytoczony kod w polu uwagi.


Koniec? To dopiero początek!

Pierwsza karta została odkryta. Lecz to nie koniec niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy w tym roku. Bądź z nami na bieżąco i oczekuj kolejnych kart, które wciąż są zakryte. Jesteśmy pełni nadziei, że Wasz pobyt na naszych obozach będzie tym niezapomnianym. 23 kwietnia ogłosiliśmy kolejny przyjazd gwiazd YouTuba na nasze obozy i kolonie 2018. Sprawdź kiedy będziesz mógł spotkać się z ekipą z kanału Ponki na naszych obozach na Mazurach.


Polub nas!

Klikając w poniższy przycisk, dokładasz kolejną cegiełkę do budowy naszego bloga.