Ponki na obozach ViaCamp - sprawdź kiedy możesz ich spotkać!

Opublikowano 2018-04-23 21:26:45YouTuberzy na obozach!

Potwierdzone! Tegoroczne wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a my wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom z kolejną zapowiadaną przez nas nowinką. Jakiś czas temu ogłosiliśmy na naszym blogu udział ekipy z kanału Kuba Post podczas tegorocznej edycji obozów z YouTuberami. Będziecie mogli spotkać ich na naszych obozach w terminie pomiędzy 30.07, a 09.08 (turnus IV). Dodatkowo, każdy z Was będzie mógł aktywnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach obozowych wraz z członkami kanału Kuba Post. Lecz na tym nie kończymy!


Obozy 2018 z Ponki

Przy współpracy z Mediakraft Polska, niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż podczas tegorocznych wakacji odwiedzą nas Ponki! Czteroosobowa grupa YouTuberów, w której skład wchodzą Grzegorz Barański (Dakann), Monika Kułaga, Monika Dziupińska i Vin Milton, odwiedzą naszych obozowiczów w terminie od 13.08 do 18.08.2018 (turnus V). Aby podtrzymać w Was garstkę ciekawości, dokładny plan warsztatów z YouTuberami poznacie na miejscu. Bez względu na to, jaki obóz wybierzecie, każdy z Was będzie miał możliwość poznania Ponków osobiście. Dokładną ofertę obozów młodzieżowych na wakacje 2018 znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Z Ponkami taniej!

Aby ułatwić Wam spotkanie z Waszymi idolami, każda osoba, która dokona rezerwacji z kodem #Ponki, otrzyma od nas zniżkę w wysokości 100zł! W tym wypadku należy umieścić kod w polu uwagi podczas rezerwacji wybranego obozu. Mamy nadzieję, że każdy z Was będzie mógł spędzić tegoroczne wakacje w towarzystwie swoich idoli.


Polub nas!

Klikając w poniższy przycisk, dokładasz kolejną cegiełkę do budowy naszego bloga.