dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Jaki obóz wybrać?

Strona główna > Jaki obóz wybrać??

Co nas charakteryzuje?

Firma ViaCamp (Obozy i Kolonie Młodzieżowe na Mazurach) zajmuje się organizacją obozów dla dzieci i młodzieży. Pośród uczestników, rodziców oraz wielu biur podróży cieszymy się jako organizator z bardzo dużym doświadczeniem oraz potencjałem. Wśród nich jesteśmy wzorem organizatora, z którym warto spędzić letnie wakacje. Stawiając na nas, stawia się na nowy, atestowany sprzęt, dobrany odpowiednio przez specjalistów w dziedzinie wyposażenia. Dodatkowo oferujemy najlepsze jakościowo pod względem tematycznym obozy dla młodzieży, przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej do tego kadry. To Ci wspaniali ludzie, w połączeniu z naszymi uczestnikami, dają nam satysfakcję i motywację do tworzenia tejże wspaniałej atmosfery, którą możemy zarażać wszystkich podczas wakacji!

Nasi Uczestnicy - Obozy Młodzieżowe na Mazurach - Mazury 2017

W czym tkwi nasz sukces?

ViaCamp, jako numer 1 wśród naszych uczestników oraz rodziców, gwarantuje niezapomnianą przygodę oraz moc atrakcji w czasie wakacji! Budulcem tejże opinii wśród dzieci i młodzieży jest nasza bogata w atrakcje, rozbudowana tematyka obozów, którą jesteśmy w stanie zaoferować. Biegamy, gramy, rywalizujemy, ścigamy się, pływamy, latamy, ale przede wszystkim... poznajemy się i otwieramy na nowe znajomości! Te najczęściej pozostają na długie lata bądź na zawsze! To jest sekretny klucz do sukcesu, jaki odnosimy każdego roku. Koniec wakacji i wspaniałych chwil spędzonych na obozie nie oznacza końca przyjaźni, jaką nawiązujemy podczas kolonii. Wręcz przeciwnie! To te niesamowicie spędzone chwile napędzają nas do organizowania spotkań z uczestnikami poza obozami oraz okresem wakacyjnym. Pragniemy z nimi spędzać czas zawsze i wszędzie, jak to tylko jest możliwe. Stąd organizujemy wspólne meetingi we wszystkich miastach Polski.

Jakie obozy oferujemy?

Obóz Paintballowy

Obóz Paintballowy - „Paintballowy Zawrót Głowy” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Obóz Paintballowy - „Paintballowy Zawrót Głowy” – coś dla każdego, kto uwielbia rywalizację oraz współpracę drużynową. Przy użyciu nowoczesnych markerów paintballowych Tippmann FT-12, rywalizujemy na polach, w lesie, na opuszczonych budynkach, wszędzie! Aby nadać wszystkiemu jeszcze większego realizmu, walki organizowane są przy użyciu granatów dymnych, hukowych oraz błyskowych. Czegoś jeszcze brakuje? Oczywiście, że tak! Adrenalinę podsycają nocne walki, w których nie liczy się dostrzeżenie wroga, a słuch i jego wyczucie! Rozbudowana strategia rywalizacji paintballowych wprowadzi Cię do świata prawdziwej wojny, gdzie celem jest wyeliminowanie wroga.

Obóz Quadowy

Obóz Quadowy - „Fani Czterech Kółek

Obóz Quadowy - „Fani Czterech Kółek” – jeśli rywalizacja w terenie nie jest dla Ciebie najlepszym wyborem, wypróbuj swoich sił na czterech kołach! Przy użyciu nowoczesnych quadów Kymco Maxxer 300 oraz Yamaha 700 EPS Grizzly, przenieś się do świata ekstremalnej jazdy! Wyruszymy w niezapomniane wyprawy quadowe, poprzez pola i leśne szosy. Aby urozmaicić program quadowy, na przeszkodzie staną nam różnego rodzaju wertepy oraz błotniste pułapki. A co jeśli utkniesz po pas w błocie? Wyciągniemy Cię za pomocą naszej wyciągarki! Doznamy również prawdziwego skoku adrenaliny w nocnych wyprawach czterokołowcami, które przygotowujemy dla naszych uczestników jako jedyny organizator obozów quadowych. Na pewno nie wyjdziemy z tego sucho! Tak rozbudowanego programu quadowego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Obóz Gokartowy

Obóz Quadowo - Gokartowy - „Na Pełnym Gazie

Obóz Gokartowy - „Na Pełnym Gazie” – jeśli byłoby Ci za mało wrażeń i emocji, dołącz do swojego programu obozowego wyścigi kartami i poczuj się jak na prawdziwym torze formuły 1! Poznaj budowę karta oraz zasady, jakie panują na torze kartingowym. Przy użyciu profesjonalnych kartów oraz toru gokartowego przeniesiemy się do świata rajdów, gdzie liczą się wyścigowe umiejętności! Weź udział w rywalizacji kartami i stań się mistrzem toru gokartowego!

Obóz z Psem

Obóz z Psem - „Cztery Łapki” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Obóz z Psem - „Cztery Łapki” – odchodząc zupełnie od adrenaliny i świata motoryzacji, dla wielbicieli pupili posiadamy również ofertę nie do odrzucenia. Wraz ze swoim zwierzakiem spędź niezapomniane wakacje, które zostaną w Twojej i Jego pamięci na wiele lat! Nasze utytułowane trenerki psów zadbają o to, abyście oboje poczuli moc atrakcji i dostrzegli piękno mazurskiej natury! Przy użyciu profesjonalnego, regulaminowego toru agility nauczą Twojego psiaka wielu nowych sztuczek i kombinacji. Aby poznać urok mazurskiego otoczenia, wraz z pupilami spędzamy chwile spacerując wśród zieleni mazurskich drzew. Na koniec, po wyczerpującej wyprawie nie może być nic piękniejszego dla naszych piesków, jak kąpiel i zabawy w jeziorze. Pozwól sobie i Twojemu ulubieńcowi spędzić niezapomniane chwile w trakcie wakacji! Obozy z Psem organizowane przez ViaCamp są idealną podstawą do stworzenia sobie i Twojemu towarzyszowi wakacji, jakich jeszcze nie odkryłeś do tej pory!

Obóz Przygodowy

Obóz Przygodowy - „Odkrywcy Przygód” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Obóz Przygodowy - „Odkrywcy Przygód” – masz dylemat z wyborem odpowiedniego dla siebie programu obozowego? To nic! Również dla niezdecydowanych posiadamy bogato rozbudowaną ofertę na spędzenie aktywnie czasu. Obozy przygodowe organizowane przez ViaCamp to nic innego, jak udział we wszystkich atrakcjach obozowych, jakie oferujemy! Każdy dzień dostarczy Ci nowych, pamiętnych wrażeń i emocji. Od jazdy na quadach, po rozgrywki paintballowe, wyścigi gokartowe, po park linowy w Leśniewie, czy wyjazd do parku wodnego w hotelu „Gołębiewski”. Obóz przygodowy „Odkrywcy Przygód” gwarantuje niezapomniane emocje z każdej tematyki obozowej!

Obóz Sportów Wodnych

Obóz Sportów Wodnych - „Wodna Fiesta” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Obóz Sportów Wodnych - „Wodna Fiesta” – jesteś wielbicielem wodnych zabaw? Jeśli tak, to obóz sportów wodnych jest dla Ciebie idealnym wyborem! Obozy sportów wodnych organizowane przez ViaCamp to jedne z najbardziej rozbudowanych tematyk wodnych obozów wśród organizatorów kolonii na Mazurach! A to wszystko zawdzięczamy profesjonalnemu wyposażeniu, jakie posiadamy do realizacji zajęć prowadzonych na wodzie. Do dyspozycji posiadamy najnowszy model trzyosobowego skutera wodnego JET SKI® Kawasaki Ultra LX, z którego mogą korzystać również uczestnicy naszych obozów. Oczywiście pod czujnym okiem i asekuracją instruktora sportów wodnych! Dodatkowo, specjalnie dla uczestników obozów ViaCamp zakupiliśmy pięcioosobowego banana wodnego Jobe Sports Multi Rider 5P. To dopiero początek tego, z czego uczestnicy wodnej fiesty mogą skorzystać podczas pobytu na Mazurach! Uwielbiasz jazdę na snowboardzie? Wykorzystaj swoje umiejętności na wodzie! Dla młodszych oraz starszych oferujemy holowanie na wakeboardzie za skuterem wodnym.

Aby dodać niezapomnianego klimatu, jazdy na desce wodnej najczęściej odbywają się przy zachodzie słońca, które razem w połączeniu ze sobą oddają wspaniałe efekty. Czy to już wszystko, z czego mają okazję skorzystać nasi uczestnicy? Oczywiście, że nie! Zupełną nowością na naszych obozach jest Kneeboard. Zasada jazdy na tej desce jest dokładnie ta sama, co jazda na wakeboardzie. Jaka jest więc różnica? Holowanie na kneeboardzie odbywa się nie w pozycji stojącej, lecz na kolanach. Uczestnik klęczy na desce, do której nogi są przymocowane za pomocą pasa asekuracyjnego. Cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem instruktora sportów wodnych oraz pilota, który pilnie nadzoruje uczestnika.

Można byłoby przypuścić, że już więcej atrakcji nie można zaoferować, lecz posiadamy coś jeszcze, co jest absolutnym hitem wśród organizatorów obozów młodzieżowych. Specjalnie dla uczestników naszych obozów, ViaCamp zakupiło nowy ponton XO Extreme! Jest to trzyosobowa tuba, która w połączeniu ze skuterem wodnym daje niesamowity skok adrenaliny. Za pomocą siły odśrodkowej, skuter holujący XO Extreme wprowadza go w ruch okrężny, gdzie zadaniem uczestników jest utrzymać się na pontonie. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę! Kolejną niezwykłą atrakcją, jaką oferujemy na wodzie, są rejsy nowoczenym jachtem kabinowym Escapade 600. Wyrusz w rejs do Mikołajek wspaniałą łodzią i poznaj piękno Mazur! Jeśli podróż szybkim jachtem Escapade 600 nie jest dla Ciebie odpowiednia, do Twojej dyspozycji jest również rejs nowoczesnym cruiserem Phobos 24. W tematyce sportów wodnych możemy śmiało stwierdzić, iż firma ViaCamp oferuje najlepsze i najbogatsze w kwestii jakości obozy wodne wśród organizatorów obozów i kolonii.

Obóz Wypoczynkowy

Obóz Wypoczynkowy - „Relaks Na Zdrowie” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Obóz Wypoczynkowy - „Relaks Na Zdrowie” – nie jesteś fanem ekstremalnych wrażeń? Aktywność fizyczna nie jest Twoim atutem? Spędź wakacje aktywnie i wygodnie wybierając obóz „Relaks Na Zdrowie”. Program ten składa się z zajęć na wodzie, jak i w terenie. Do dyspozycji posiadamy kajaki oraz rowerki wodne. Dodatkowym urozmaiceniem zajęć na wodzie jest Aquazorbing – wodna kula, dzięki której jesteśmy w stanie poruszać się po powierzchni wodny. Nie ma nic piękniejszego od wyruszenia jachtem w rejs po Ryńskim jeziorze. Podczas rejsów żeglarskich poznamy działanie jachtów żeglarskich oraz dowiemy się, jak zachować się na jachcie podczas różnych warunków atmosferycznych. Jeśli jesteś fanem futbolu, podczas trwania obozu regularnie rozgrywamy turnieje piłki nożnej (kadra vs uczestnicy) na profesjonalnie przygotowanym orliku. Aby spędzić czas aktywnie, wyruszamy w wyprawy Kajakowo-Rowerowo-Żeglarskie, które wśród uczestników są jedną z najbardziej docenianych atrakcji na chwile relaksu i odpoczynku od sportów ekstremalnych. Aby odsapnąć od wszystkich aktywnych zajęć i postawić tylko na relaks, spędzamy czas, leniuchując na plaży i czerpiemy przyjemność z pięknej pogody.

Obóz Dla Dzieci

Obóz Dla Dzieci - „Mali Agenci” - Obozy Młodzieżowe na Mazurach

Obóz Dla Dzieci - „Mali Agenci” – dla naszych najmłodszych uczestników w wieku 6-9 lat posiadamy niezwykłą zabawę na obozie! W towarzystwie naszych animatorek zabaw dla dzieci spędzą wakacje, które zapamiętają na długie lata. Na zajęciach doświadczą wielu wyzwań, takie jak malowanie, rysowanie, klejenie, rzeźbienie, konstruowanie i wiele innych. Jakby tego było mało, podczas zajęć będziemy malować buźki farbkami fluorescencyjnymi! Nasze animatorki wprowadzą maluszków w świat zabaw i gier integracyjnych!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub posiadasz więcej pytań, sprawdź często zadawane pytania.
Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, bądź mailowo.

Tel: +48 733 078 601

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Dowiedz się więcej o nas

Kim jesteśmy?
(Poznajmy się bliżej!)
Dlaczego z nami?
(Poznaj sukces organizowanych przez nas obozów)

Nasza kadra
(Oficjalna kadra obozowa ViaCamp)

Opinie
(Oceny publikowane przez uczestników i rodziców)
Nasz sprzęt
(Wyposażenie obozowe używane na obozach)
Bezpieczeństwo
(Sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników)
Blog obozowy
(Oficjalny blog obozowy ViaCamp)
Top