dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2021 Odliczanie do wakacji 2021

Dodatkowe atrakcje

Strona główna > Dodatkowe atrakcje

Im więcej, tym ciekawiej!

Do każdej oferty obozowej istnieje możliwość wykupienia dodatkowych atrakcji, które są uzupełnieniem programu obozu. Atrakcje dodatkowe czynią pobyt na Mazurach bardziej aktywnym i dodają ponadto jeszcze większej dawki wrażeń. Możliwość wykupienia dodatkowych obozowych aktywności kierujemy przede wszystkim do uczestników tych obozów, którzy owych zajęć nie posiadają w swoim programie obozowym. Nasza bogata oferta dodatkowych atrakcji gwarantuje zarówno spędzanie czasu na wodzie, jak i również w terenie czy na torze wyścigowym. Zalecamy dokładne zapoznanie się z wybranym przez siebie programem obozowym, po czym z dodatkowymi atrakcjami, które posiadamy w naszej ofercie.

Realizacja atrakcji

Na czas oraz sposób realizacji dodatkowych atrakcji obozowych składa się wiele czynników. Przede wszystkim zaliczamy do tego warunki pogodowe, kondycję uczestników czy ilość osób chętnych na daną atrakcję. Ilość atrakcji, które może dodatkowo zakupić uczestnik, jest nieograniczona. Płatności związane z zakupem dodatkowych atrakcji można realizować przelewem lub na miejscu. Chęć wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach obozowych należy zgłosić kierownikowi obozu.

Obóz Paintballowy - ViaCamp

Paintball

Jeżeli nie posiadasz w swoim programie obozowym zajęć z paintballa, a chciałbyś spróbować swoich sił w bitwach w terenie, nie wahaj się! Doświadczysz prawdziwej rywalizacji oraz poczujesz się jak żołnierz elitarnej jednostki. Poznasz obsługę markera paintballowego Tippmann FT-12, a także przenikniesz przez tajniki gry w paintballa.

Cena: 65 zł

Obóz Quadowy - ViaCamp

Quady

Spróbuj swoich sił za kierownicą czterokołowych, mechanicznych potworów! Wszyscy wspólnie wyruszamy w teren, gdzie czeka nas zróżnicowany teren, pełen błotnistych pułapek i przeszkód. Kąpiele i przeprawy błotne, lesiste pułapki, dzikie ścieżki i wertepy — to wszystko oferują nam jazdy na quadach. Jazdy odbywają się pod czujnym okiem instruktora, który prowadzi całą grupę. Quady, jakimi się poruszamy, to nowe Kymco Maxxer 300 i Yamaha 700 EPS Grizzly.

Cena: 65 zł

Obóz Gokartowy - ViaCamp

Gokarty

Zostań mistrzem formuły 1! Poczuj się jak „Szybki i Wściekły” na profesjonalnym torze gokartowym. Szybka i szaleńcza jazda gokartami zapewni niezapomnianych wrażeń! Jazdy gokartowe odbywają się na torze kartingowym w Mrągowie. Oferta ta skierowana jest dla każdego, kto uwielbia rywalizację i szaleńczą jazdę.

Cena: 65 zł

Obóz Sportów Wodnych - ViaCamp

Skuter Wodny

Takiej dodatkowej atrakcji nie posiada żaden z programów obozowych! Atakuj fale na skuterze wodnym JET SKI® KAWASAKI ULTRA LX! Pod czujnym okiem i przy pomocy instruktora, poczuj niesamowite emocje, pływając skuterem wodnym po mazurskich jeziorach. Czas jazdy skuterem przy zakupie dodatkowej atrakcji wynosi 20 min. Podczas jazdy na skuterze wykonujemy serię zdjęć, którą następnie przekazujemy uczestnikowi.

Cena: 90 zł

Rejs łodzią Escapade 600 - ViaCamp

Rejs łodzią Escapade 600

Wybierz się w rejs po jeziorze Ryńskim nowoczesną łodzią motorową Escapade 600. Istnieje również możliwość urozmaicenia rejsu o wyjazd do Mikołajek lub do parku wodnego w hotelu „Gołębiewski”. Rejs łodzią Escapade 600 zagwarantuje nam niesamowitą zabawę, a prędkość, z jaką będziemy mknąć przez jezioro Ryńskie, przysporzy nam niesamowity skok adrenaliny. Przed dokonaniem zakupu rejsu prosimy upewnić się, czy jest on dostępny w danym terminie.

Cena rejsu: 65 zł

Cena rejsu do Mikołajek: 120 zł

Holowanie XO Extreme - ViaCamp

Holowanie XO Extreme

Spróbuj czegoś zupełnie nowego! Jesteśmy jednym z niewielu organizatorów, którzy posiadają w swojej ofercie zupełnie nowy wymiar wodnej zabawki dla 3 osób! Holowanie odbywa się za skuterem wodnym, pod czujnym okiem instruktorów. XO Extreme posiada kształt, który znacznie poprawia jakość holowania, a niesamowite wrażenia płynące z zabawy pozostają na długi czas! Podczas zabawy na XO Extreme wykonujemy serię zdjęć, którą następnie przekazujemy uczestnikom.

Cena: 40 zł

Holowanie na Bananie - ViaCamp

Banana Ride!

Banana Ride zagwarantuje Ci świetną zabawę na dmuchanym bananie JOBE. Spraw, aby Twój pobyt na obozie był jeszcze bardziej crazy! Przygotuj się na niezapomniane wrażenia i przypływ adrenaliny! Osoby, które nie potrafią pływać, nie mają się czego obawiać, ponieważ przed wejściem na banana każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę ratunkową, dzięki której bez żadnego wysiłku utrzyma się na powierzchni wody. Na pewno nie wyjdziemy z tego sucho!

Cena: 40 zł

Wakeboard - Obóz Sportów Wodnych - ViaCamp

Wakeboard

Lubisz snowboarding? Spróbuj swoich sił na desce wodnej, trzymając się jednocześnie liny połączonej ze skuterem wodnym! Ten ekstremalny sport zagwarantuje Ci niezapomniane wrażenia! Wielką zaletą wakeboardingu jest fakt, iż można go uprawiać bez potrzeby fal, czy wiatru. Udział mogą brać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Niesamowita zabawa gwarantowana!

Cena: 60 zł

Kneeboard - Obóz Sportów Wodnych - ViaCamp

Kneeboard

Dla miłośników sportów wodnych posiadamy również kneeboard – nowa atrakcja, w której uczestnik holowany jest na desce wodnej w pozycji klęczącej. Podobnie jak wakeboard, podczas jazdy na kneeboardzie nie potrzebujemy fal, czy wiatru. W tej atrakcji uczestniczyć mogą zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

Cena: 60 zł

Narty Wodne - Obozy Młodzieżowe - ViaCamp

Narty Wodne

Uwielbiasz jeździć na nartach? Mamy na myśli narty... wodne! Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z narciarstwem wodnym, jest to idealny moment na wypróbowanie swoich umiejętności. Z atrakcji mogą skorzystać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Narty dostosowywane są do każdego rozmiaru stopy. Niezapomniane emocje gwarantowane!

Cena: 60 zł

Wycieczka do Mikołajek - ViaCamp

Mikołajki

Wycieczka do stolicy polskiego żeglarstwa położonego między dwoma mazurskimi jeziorami — Mikołajskim i Tałty. Dzięki swojemu położeniu, Mikołajki są bardzo malowniczym miasteczkiem. Samo miasteczko robi niesamowite wrażenie, oddając przytulny klimat. Na miejscu wybierzemy się na spacer, gofry czy lody — spędzimy czas bardzo przyjemnie. Na wycieczkę do Mikołajek przeznaczone są dwa bloki zajęciowe.

Cena: 50 zł

Park Linowy Leśniewo - ViaCamp

Park Linowy

Osobom, które pragną niezapomnianych wrażeń, proponujemy wycieczkę do parku linowego w Leśniewie. Stara śluza, która jest pozostałością po zaplanowanym pod koniec XIX wieku Kanale Mazurskim, w sezonie letnim wykorzystywana jest jako park linowy. Sam park linowy gwarantuje ekstremalną przygodę nawet dla najbardziej oczekujących. Zdecydowanie najciekawszą atrakcją są skoki wahadłowe do betonowej śluzy! Jeśli to nie wystarczy, czeka nas również zjazd tyrolką!

Cena: 70 zł

Kula Wodna - ViaCamp

Aquazorbing

Chcesz nauczyć się chodzić po wodzie? Wypróbuj swoich sił w przeźroczystej kuli wodnej, dzięki której będziesz mógł poruszać się po powierzchni wody! Waterball gwarantuje niesamowite wrażenia, aktywność fizyczną, a także bezpieczeństwo.

Cena: 30 zł

Tropikana w hotelu „Gołębiewski” - ViaCamp

Tropikana w hotelu „Gołębiewski”

Jedną z najbardziej lubianych dodatkowych atrakcji wśród uczestników naszych obozów jest park wodny w hotelu „Gołębiewski” w malowniczym miasteczku — Mikołajki. Jest to największy na Mazurach kompleks basenów oraz zjeżdżalni, który jak magnes przyciąga amatorów kąpieli przez cały rok. W tropikanie mamy okazję skorzystać z wielu saun, jacuzzi, jaskini lodowej, zjeżdżalni, brodzika dla dzieci, dużego, pływackiego basen, czy basenu zewnętrznego z widokiem na Beskidy.

Cena: 65 zł

Tor Saneczkowy „Gołębiewski” - ViaCamp

Tor Saneczkowy „Gołębiewski”

Nowa atrakcja w hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach! Całoroczny tor saneczkowy typu roller coaster! Tor posiada 520 metrów długości, a prędkość uzyskiwana na torze to 40 km/h. Atrakcja ta jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych.

Cena: 60 zł

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - ViaCamp

Park Dzikich Zwierząt

Robiący wrażenie Park Dzikich Zwierząt znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Jako że większość zwierząt jest zaprzyjaźnionych z człowiekiem, mamy możliwość wejścia na ich obszerne wybiegi, a także karmienia czy głaskania zwierząt. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie polecamy wszystkim osobom głodnym wrażeń i przygód. Mamy możliwość obserwowania z bliska m in. tarpanów, danieli, wilków skandynawskich, jeleni czy łosi.

Cena: 45 zł

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w wyborze dodatkowych atrakcji lub posiadasz więcej pytań, skontaktuj się z nami!

Tel: +48 733 078 601

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Spraw, aby Twój pobyt na naszych obozach był jeszcze bardziej wystrzałowy!

Nasze obozy:

Odkrywcy Przygód
(Obóz Przygodowy)
Operacja „ViaMasuria”
(Obóz ASG - Militarny)
Paintballowy Zawrót Głowy
(Obóz Paintballowy)
Fani Czterech Kółek
(Obóz Quadowy)
Cztery Łapki
(Obóz z Psem)
Wodna Fiesta
(Obóz Sportów Wodnych)
Relaks Na Zdrowie
(Obóz Wypoczynkowy)
Na Pełnym Gazie
(Obóz Quadowo - Gokartowy)
Adrenaline Junkies
(Obóz Paintballowo - Quadowy)
Zastrzyk Adrenaliny
(Obóz Paintballowo - Quadowo - Gokartowy)
Młoda Kadra
(Obóz Młodego Kadrowicza)
Mali Agenci
(Obóz Dla Dzieci)
Top