dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2021 Odliczanie do wakacji 2021

WYBIERZ TURNUS

Wybierz turnus i sprawdź rozkład jazdy dla Twojego miasta.

I TURNUS II TURNUS III TURNUS IV TURNUS V TURNUS VI TURNUS

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji odnośnie transportu, skontaktuj się z nami!

Tel: +48 733 078 601

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Transport

Powyższa mapa przedstawia przybliżony rozkład jazdy pociągów, którymi kursujemy. Z racji na zmiany, jakie są wprowadzane przez PKP, dokładne informacje na temat dojazdu będą ogłaszane na około 14 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. Dokładne godziny, miejsca zbiórek oraz numery telefonów do pilotów będą ogłaszane na około 14 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. W celu otrzymania informacji na temat funkcjonowania transportu na obozy, prosimy skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Rozkład połączeń

Powyższa mapa przedstawia rozkład jazdy pociągów, którymi kursujemy. Dojazd zorganizowany możliwy jest ze wszystkich miast, które znajdują się po drodze na wyznaczonych trasach. Miejscem docelowym jest stacja Olsztyn Główny, skąd wszyscy uczestnicy wraz z pilotami wyruszają autokarem do ośrodka w Rynie. W przypadku uczestników z Białegostoku, miejscem docelowym jest stacja Giżycko. Dodatkowo, 14 dni przed rozpoczęciem turnusu umieścimy Państwu dokładne informacje na temat godzin wyjazdu oraz przyjazdu, a także kontaktu do pilota, który będzie obsługiwał daną trasę. Informacje te znajdą Państwo w rozkładach jazdy, które przedstawiliśmy poniżej.

Zbiórki

Zbiórki z pilotem odbywają się na peronie, z którego odjeżdża pociąg. W przypadku kiedy uczestnicy dosiadają się do reszty grupy podróżującej ze stacji początkowej, pilot wysiądzie z pociągu (dopiero po przyjeździe na dany peron) i zbierze grupę, która będzie czekać na peronie. Około 30 minut przed dojazdem do stacji, na której będą czekać uczestnicy, pilot skontaktuje się z rodzicami w celu potwierdzenia zbliżania się do danej stacji. Z racji na bardzo krótki postój pociągu między stacjami, prosimy o przybycie na wyznaczony peron min. 30 minut wcześniej w celu uniknięcia jakichkolwiek opóźnień.

Opieka podczas podróży

Opiekę nad naszymi uczestnikami podczas całej podróży sprawują piloci. Posiadają oni dokładne informacje na temat uczestników oraz stacji, na których dołączają. Do 14 dni przed rozpoczęciem imprezy umieścimy Państwu w poniższych rozkładach jazdy numer telefonu do pilota, który będzie obsługiwał daną trasę. Nasi piloci posiadają firmowe, niebieskie koszulki z logo naszej firmy, stąd są oni bardzo łatwo rozpoznawalni!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji odnośnie transportu, miejsca zbiórki lub kontaktu z pilotem, skontaktuj się z nami!

Tel: +48 733 078 601

E-mail: kontakt@viacamp.pl

Top