dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Rezerwacja - krok po kroku

Strona główna > Rezerwacja - krok po kroku
rezerwacja

Krok po kroku

KROK 1 – ze strony głównej wybierz ofertę obozu, który chcesz zarezerwować.

KROK 2 – aby przejść do rezerwacji, naciśnij niebieski przycisk „Zarezerwuj” znajdujący się pod tabelą z rozpisanymi turnusami.

KROK 3 – z góry ekrany rozwinie się formularz rezerwacji, w którym należy wybrać turnus, na który chcemy się zapisać.

KROK 4 – podaj dane Uczestnika.

KROK 5 – podaj adres Uczestnika.

KROK 6 – podaj dane osoby zgłaszającej – rodzic, opiekun prawny.

KROK 7 – jeżeli wybierasz dojazd zorganizowany – podaj miasto wyjazdu oraz miasto powrotu. W przypadku dojazdu własnego wybierz opcje „Dojazd Własny” i kliknij przycisk „Dalej”.

KROK 8 – skąd dowiedziałeś się o nas – wybierz jedną z kilku podanych opcji i kliknij przycisk „Wyślij”.

KROK 9 – po naciśnięciu przycisku „Wyślij”, ukaże się „Twój numer rezerwacji” (np. PZG1). Prosimy o zachowanie tego numeru, gdyż będzie on niezbędny do dalszych procesów rezerwacji oraz płatności.

KROK 10 – płatności należy dokonać najpóźniej do końca następnego dnia roboczego od złożenia rezerwacji. Numer konta zostanie podany w mailu, który otrzymasz po złożeniu rezerwacji. W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko Uczestnika oraz numer rezerwacji wygenerowany po złożeniu rezerwacji.

KROK 11 – potwierdzenie rezerwacji otrzymasz na adres mailowy podany podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego.

Podsumowanie

Załącznikiem do potwierdzenia otrzymanego na adres mailowy będą warunki uczestnictwa, program imprezy, umowa zgłoszenie oraz karta kwalifikacyjna. Oryginał karty kwalifikacyjnej należy wypełnić, zachować i zabrać na obóz do rejestracji. Wcześniej trzeba wysłać skan wypełnionej karty kwalifikacyjnej na naszą pocztę. W tytule należy wpisać imię i nazwisko Uczestnika obozu oraz numer rezerwacji.

Jeśli po złożeniu rezerwacji chcesz nanieść jakiekolwiek zmiany, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego bądź poprzez pocztę - kontakt@viacamp.pl

Top