dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Dlaczego z nami?

Strona główna > Dlaczego z nami?

Dlaczego z ViaCamp?

Nasza firma ViaCamp istnieje na rynku od dłuższego czasu i charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Swoją działalność opieramy na najwyższej jakości świadczeniu usług. Te usługi dotyczą głównie organizowania obozów i kolonii letnich dla dzieci oraz młodzieży. Nad obozami czuwa wyspecjalizowana w opiece nad dziećmi kadra. Wyspecjalizowana kadra zapewnia dzieciom przebywającym na koloniach i obozach atrakcyjne programy. Swój profesjonalizm zawdzięczamy temu, że dzieci i ich rodzice mają do nas pełne zaufanie. Oprócz oryginalności zajęć zapewniamy campową telewizję na żywo, która pokazuje życie obozowiczów, zawsze z lekkim przymrużeniem oka.

Firma ViaCamp jest zespołem przyjaciół. My wszyscy jesteśmy pasjonatami swoich dziedzin, począwszy od sportu przez jeździectwo, taniec, teatr, film, fotografię, warsztaty kreatywne i plastyczne, aż po szkolenia z motywacji, osiągania celów i wielu, wielu innych zagadnień.
My, jako właściciele firmy ViaCamp uwielbiamy:

• sport,
• muzykę,
• turystykę,
• podróże,
• zajęcia z dziećmi i młodzieżą,
• gry komputerowe,
• jazdy na quadach, skuterach wodnych, holowania na bananach
• paintball oraz wszystkie zespołowe rywalizacje

Na co dzień pracujemy też z dziećmi i młodzieżą. Zawsze angażujemy się na 100% w czasie obozów. W ich czasie przekazujemy naszym uczestnikom pozytywną energię oraz napędzamy ich do działania, żeby czuli pełną radość. W ViaCamp dbamy o to, aby wychowawca był również przyjacielem, mentorem, osobą, na której można zawsze polegać. Można do niego się zwrócić o każdej porze dnia i nocy.

Nasza firma jest nieustannie spragniona nowej wiedzy. Również bierzemy udział w zajęciach z budowania relacji, żeby wiedzieć, jak rozmawiać z dziećmi na koloniach. Oprócz tego uczymy dzieci rozwijania ich pasji. Dodatkowo zapewniamy też jak najlepsze tematyczne gadżety. Na koloniach i obozach przygotowujemy prezenty i niespodzianki rzeczowe dla uczestników. Następnie wręczamy je naszym podopiecznym na uroczystościach finałowych. Dodatkowo w swojej firmie zatrudniamy koordynatora działań, który dba o:

• materiały dydaktyczne,
• sprzęt,
• prezenty dla uczestników konkursów,
• służy dodatkowym wsparciem organizacyjnym i programowym.

Aby doskonalić jakość świadczonych przez nas usług, za każdym razem spotykamy się po zakończonym sezonie, żeby przedstawić swoje przemyślenia i wnioski, a następnie zacząć jeszcze intensywniejsze przygotowania do kolejnego sezonu. Pozwala to nam zapewnić najwyższą jakość realizacji naszych campów, a także zwiększyć komfort uczestników. Poza tym najważniejsza dla nas jest jakość obozowych przeżyć naszych podopiecznych, dlatego zatem sposób prowadzenia campu to wytyczona poprzez lata doświadczeń droga, która podlega nieustannemu monitorowaniu i doskonaleniu. Oprócz stale prowadzonych kontroli wewnętrznych, po zakończeniu każdego obozu zwracamy się do dzieci i rodziców z prośbą o wypełnienie ankiet z pobytu na obozie. Ankiety pozwalają ocenić naszą pracę, a zebrany materiał stanowi bazę do przyszłej pracy nad podnoszeniem jakości w kolejnych sezonach.

Nasze ośrodki

Każdy ośrodek, w którym dzieci spędzają wakacje, czy ferie jest zawsze dokładnie sprawdzany przez organizatora. Wówczas bierzemy pod uwagę takie kryteria jak:

• warunki oraz standard obiektu i pokoi,
• atrakcyjność terenu i wyposażenie,
• zaplecze atrakcji i bezpieczeństwo,
• wyżywienie – śniadania i kolacje – stół szwedzki, obiady i podwieczorki,
• całodzienny bufet z herbatą i wodą,
• jakość obsługi

Naszym wybranym ośrodkom przyznajemy znak jakości ViaCamp. Poza tym zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice chcą czuć, aby dzieci na wyjazdach były bezpieczne pod każdym względem. Dlatego też właśnie oferujemy specjalny sprzęt medyczny, zapewniamy opiekę ratowników oraz ochronę ośrodka. Ochrona całodobowo pilnuje wjazdu na teren ośrodka. Z tego też powodu nikt obcy nie może się na jego teren przedostać. Ci, którzy zamierzają wejść na teren ośrodka, muszą otrzymać pozwolenie od organizatorów ViaCamp. Oprócz tego obiekt jest też monitorowany. Dokładne położenie naszego ośrodka wakacyjnego, zdjęcia oraz wirtualny spacer po ośrodku można sprawdzić w zakładce nasz ośrodek.

Zaplecze pedagogiczne

Zapewniamy wszystkich państwa o tym, że mamy dobrze przygotowaną dokumentację z każdych wakacji. Wszystko staramy się dokładnie opisać. Również zatrudniamy osoby wykształcone, pedagogów, psychologów, lekarzy. W trakcie organizowanych przez nas imprez, na miejscu zawsze jest obecny ratownik medyczny. Posiadamy też wszelkie wymagane dokumenty i ubezpieczenia wykorzystywanego przez nas sprzętu. Mamy również odpowiednie certyfikaty tego sprzętu.

• organizacja wyjazdu, zapewnienie bezpieczeństwa w czasie przejazdu, zapoznanie dzieci z zasadami bezpiecznego zachowania się w czasie przejazdu,
• przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, podział na grupy, zapoznanie z kartami kwalifikacyjnymi uczestników,
• zapoznanie z ośrodkiem i najbliższą okolicą,
• zapoznanie z regulaminami obowiązującymi na kolonii (kąpieli, kolonii, p. poż, wycieczek w górach),
• pogadanki na temat bezpieczeństwa (na drodze, w czasie kąpieli, w budynku itd.).

Programy obozowe

Wiemy co oferujemy, ponieważ sami aktywnie podróżujemy, pływamy, tańczymy, jeździmy na quadach, nartach, snowboardzie, gramy w paintball, żeglujemy i wędrujemy. Wieloletnie doświadczenie z początku jako uczestników, a następnie jako instruktorów i wychowawców, nauczyło nas, czego oczekuje uczestnik wybierający się na tego typu imprezę. Dzięki takiemu doświadczeniu możemy przygotowywać najlepsze oferty obozowe z atrakcyjnym programem zajęć, a także zapewnić profesjonalną opiekę i pomoc w doborze odpowiedniej oferty. Zajęcia obozowe realizowane są przez utytułowanych instruktorów, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat prowadzonych zajęć. Nasz program obozowy jest bogaty przede wszystkim w aktywny wypoczynek. Czy to na lądzie, na wodzie, w terenie czy w powietrzu, dostarczamy uczestnikom niezapomnianych wrażeń z wakacji. Wśród organizatorów kolonii i obozów swój profesjonalizm pokładamy w nowoczesnym sprzęcie, który wykorzystujemy do prowadzenia zajęć. Sprzęt, którym dysponujemy podczas wakacji, przedstawiliśmy w zakładce nasz sprzęt. Dodatkowo dysponujemy bardzo bogatą ofertą atrakcji dodatkowych, które sprawiają, że nasz pobyt na obozach przez nas organizowanych nabiera jeszcze większego uroku. Poprzez jakość oraz przebieg realizowanych atrakcji, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej oczekujących! Dokładny spis oraz ceny dodatkowych atrakcji znajdziesz w zakładce dodatkowe atrakcje.

Zawsze w kontakcie

Największy wkład poświęcamy również w to, aby wychowawca był przyjacielem, mentorem nie tylko podczas obozów, ale także po ich zakończeniu. Stąd utrzymujemy kontakt z wszystkimi uczestnikami naszych obozów przez cały rok. Tworzymy grupy dyskusyjne oraz fora, na których nasi podopieczni mogą dyskutować na dowolne tematy, udostępniać zdjęcia i filmy wakacyjne. Z dniem 19 stycznia uruchomiliśmy również oficjalnego bloga obozowego, którego głównym celem ma być integracja młodzieży oraz ukazanie szerszej społeczności garstki życia obozowego. Dla naszych stałych uczestników, miejsce to ma być powrotem do niezapomnianych chwil z wyjazdów na nasze obozy i kolonie, a także odskocznią od codzienności. Organizujemy również inne formy spędzenia czasu z uczestnikami poza okresem wakacyjnym, czy zimowym np. wspólne spotkania uczestników z kadrą obozową w wielu miastach Polski. W ten sposób staramy się budować nie tylko przyjaźń obozową, ale także codzienną. Jako ludzie młodzi, posiadamy dokładnie te same zainteresowania co nasi podopieczni, stąd tak łatwo nawiązujemy między sobą wspólne więzi, nieraz na wiele lat.

Spędź z nami najlepsze wakacje w swoim życiu!

Dowiedz się więcej o nas

Nasza Kadra
(Oficjalna kadra obozowa ViaCamp)

Opinie
(Oceny publikowane przez uczestników i rodziców)
Nasz Sprzęt
(Wyposażenie obozowe używane na obozach)
Bezpieczeństwo
(Sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników)
Jaki obóz wybrać?
(Nie wiesz jaki obóz wybrać? Sprawdź!)
Top