dni do wakacji!

Odliczanie do wakacji 2019 Odliczanie do wakacji 2019

Niezawodna kadra

Wykwalifikowana, doświadczona oraz przede wszystkim odpowiedzialna kadra zapewnia doskonałą realizację wszystkich zadań, zarówno sportowych, jak i edukacyjnych. Nasza kadra aktywnie angażuje się w swoje obowiązki, jest zawsze w doskonałej kondycji fizycznej, aby dotrzymać kroku podczas zajęć swoim podopiecznym. Wychowawcy i instruktorzy legitymują się niezbędnymi kwalifikacjami, mają doświadczenie w pracy z dziećmi, ale przede wszystkim bardzo lubią to, co robią. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi im wiele satysfakcji i zadowolenia. W swojej pracy wykazują się kreatywnością, pomysłowością, cierpliwością, dobrym humorem, czyli wszystkim tym, co stanowi sukces udanej, bezpiecznej zabawy. W kilku słowach — profesjonaliści oraz pasjonaci w tym, co robią.

Przyjedź i poznaj nas!

Robert Truszkowski - Właściciel Firmy ViaCamp s.c.

Robert Truszkowski

● Właściciel Firmy
● Instruktor Quadów

Instruktor jazdy na quadach od wielu lat. Wielbiciel motoryzacji, sportu, muzyki oraz podróżowania po świecie.
Student Ekonomii w j. angielskim na Uniwersytecie Gdańskim.
Miłośnik grafiki komputerowej.

phone facebook o mnie
Tel. 733 078 601
Rafał Truszkowski

Rafał Truszkowski

● Właściciel Firmy
● Instruktor Paintballa

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Swoje zamiłowanie do paintballa nabył podczas uczestniczenia w obozach paintballowych już jako dziecko. Na co dzień student wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego w języku angielskim.

phone facebook o mnie
Tel. 881 226 098
Adam Fischbach

Adam Fischbach

● Właściciel Firmy
● Kierownik Obozu

Od dziesięciu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w swojej szkole tańca „Roots Crew” w Międzychodzie oraz w kilku innych instytucjach kulturowych w Wielkopolsce. Podczas wakacji jako kierownik na koloniach i obozach.

phone facebook o mnie
Tel. 669 969 395
Agnieszka Szmyd

Agnieszka Szmyd

● Instruktor i Zawodnik Agility
● Wychowawca

Instruktor i zawodnik agility i obedience. Najważniejszą częścią życia jest świat psich sportów i wszystko co z nimi związane. Wraz z 7 letnią suczką Sally przeżyła wiele radości, sukcesów, porażek - ale mimo wszystko zawsze są razem.

phone facebook o mnie
Tel. 531 277 611
Aleksandra Skrzecz

Aleksandra Skrzecz

● Instruktor i Zawodnik Agility
● Wychowawca

Wieloletnia zawodniczka skoków przez przeszkody na koniach, a obecnie instruktor i zawodnik agility. Wielbicielka sportów ekstremalnych i miłośniczka gór. Uprawia freeride'ową jazdę na rowerze. Studentka Pedagogiki-Andragogiki na UW.

phone facebook o mnie
Tel. -
Nina Jaszczewska

Nina Jaszczewska

● Wychowawca
● Instruktor Psów

Uśmiechnięta i pełna radości, którą zaraża wszystkich wokół. Do swojej pracy podchodzi z poczuciem humoru, zachowując natomiast perfekcję w zakresie odpowiedzialności. Uwielbia spędzać czas z psami. Dodatkowo zafascynowana jazdą konno.

phone facebook o mnie
Tel. 505 923 637
Patryk Bartczak

Patryk Bartczak

● Ratownik Medyczny i WOPR
● Wychowawca

Ratownik Medyczny i Wodny, instruktor pływania. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Ratownictwo Medyczne, ratownik Warszawskiego WOPR. Współorganizator ds. opieki medycznej wielu imprez w całej Polsce.

phone facebook o mnie
Tel. 888 126 117
Milena Adach - Ratownik Medyczny na obozie - ViaCamp.pl

Milena Adach

● Ratownik Medyczny
● Wychowawca

Ratownik Medyczny w trakcie obozu. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu. Aktualnie studiuje na Wyższej Uczelni Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Uwielbia sport.

phone facebook
Tel. 783 118 443
Marek Lenczewski

Marek Lenczewski

● Żeglarz
● Pilot

Zafascynowany sportami wodnymi oraz żeglarstwem. Swoją pracę traktuje jako formę rekreacji oraz dobrze spędzonego czasu wsród dzieci i młodzieży. Znakomicie zna tereny Mazur, po których pływa żagłówką. Uwielbia spędzać czas żeglując.

phone facebook
Tel. 691 270 062
Marek Malawski

Marek Malawski

● Wychowawca
● Pomocnik Paintballa

Miłośnik ASG, paintballa oraz survivalu. Ukończył Technikum Energetyczne z wiedzą informatyczną. Zamierza studiować psychologię, by zgłębiać ludzki umysł i jego zachowania. Pełen pomysłów na każdą propozycję. Uwielbia gry planszowe i RPG.

phone facebook o mnie
Tel. 500 128 550
Michał Truszkowski

Michał Truszkowski

● Instruktor Karate
● Wychowawca

Licencjonowany instruktor karate. Pasję z karate rozpoczął 10 lat temu. Rozwija swoje umiejętności u znanych trenerów międzynarodowych. W roku 2015 zdobył czarny pas karate. Prowadzi zajęcia jako instruktor z dziećmi i młodzieżą.

phone facebook o mnie
Tel. 516 922 215
Kajetan Zyskowski - Programista

Kajetan Zyskowski

● Programista
● Funkcjonalność Strony

Miłośnik świata informatyki i programowania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Uśmiech nigdy nie schodzi mu z twarzy. Z wykształcenia (Inż.), Informatyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

phone facebook
Tel. -
Top