dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2020 Odliczanie do wakacji 2020

Niezawodna kadra

Wykwalifikowana, doświadczona oraz przede wszystkim odpowiedzialna kadra zapewnia doskonałą realizację wszystkich zadań, zarówno sportowych, jak i edukacyjnych. Nasza kadra aktywnie angażuje się w swoje obowiązki, jest zawsze w doskonałej kondycji fizycznej, aby dotrzymać kroku podczas zajęć swoim podopiecznym. Wychowawcy i instruktorzy legitymują się niezbędnymi kwalifikacjami, mają doświadczenie w pracy z dziećmi, ale przede wszystkim bardzo lubią to, co robią. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi im wiele satysfakcji i zadowolenia. W swojej pracy wykazują się kreatywnością, pomysłowością, cierpliwością, dobrym humorem, czyli wszystkim tym, co stanowi sukces udanej, bezpiecznej zabawy. W kilku słowach — profesjonaliści oraz pasjonaci w tym, co robią.

Przyjedź i poznaj nas!

Robert Truszkowski - Właściciel Firmy ViaCamp Obozy Młodzieżowe

Robert Truszkowski

● Właściciel Firmy

Instruktor jazdy na quadach od wielu lat. Wielbiciel motoryzacji, sportu, muzyki oraz podróżowania po świecie.
Student Ekonomii w j. angielskim na Uniwersytecie Gdańskim.
Miłośnik grafiki komputerowej.

phone facebook o mnie
Tel. 733 078 601
Rafał Truszkowski - ViaCamp - Obozy i Kolonie Młodzieżowe

Rafał Truszkowski

● Właściciel Firmy

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Swoje zamiłowanie do paintballa nabył podczas uczestniczenia w obozach paintballowych już jako dziecko. Na co dzień student wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego w języku angielskim.

phone facebook o mnie
Tel. 881 226 098
Marek Grzelak - ViaCamp - Kierownik Obozu

Marek Grzelak

● Kierownik Obozu
● Instruktor Pływania

Od wielu lat jako trener pracuje z dziećmi i młodzieżą w MKP Szczecinek. Absolwent AWFiS w Gdańsku (Magister, specjalizacja trenerska - pływanie). Podczas wakacji jako kierownik na koloniach i obozach ViaCamp. Uśmiech nigdy nie schodzi mu z twarzy.

phone facebook
Tel. 884 399 913
Marta Marcinkowska - ViaCamp - Obóz z Psem

Marta Marcinkowska

● Instruktor i Zawodnik Agility
● Wychowawca

Instruktor i zawodnik agility. Studentka pedagogiki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Uwielbia pracę z dziećmi. Animatorka czasu wolnego i zwolenniczka aktywnego wypoczynku. Interesuje się fotografią i grą na gitarze.

phone facebook o mnie
Tel. 722 334 622
Agnieszka Szmyd - ViaCamp - Obóz z Psem

Agnieszka Szmyd

● Instruktor i Zawodnik Agility
● Wychowawca

Instruktor i zawodnik agility i obedience. Najważniejszą częścią życia jest świat psich sportów i wszystko co z nimi związane. Wraz z 7 letnią suczką Sally przeżyła wiele radości, sukcesów, porażek - ale mimo wszystko zawsze są razem.

phone facebook o mnie
Tel. 531 277 611
Aleksandra Skrzecz - ViaCamp - Obóz z Psem

Aleksandra Skrzecz

● Instruktor i Zawodnik Agility
● Wychowawca

Wieloletnia zawodniczka skoków przez przeszkody na koniach, a obecnie instruktor i zawodnik agility. Wielbicielka sportów ekstremalnych i miłośniczka gór. Uprawia freeride'ową jazdę na rowerze. Studentka Pedagogiki-Andragogiki na UW.

phone facebook o mnie
Tel. -
Marta Breczko - ViaCamp - Ratownik Medyczny

Marta Breczko

● Ratownik Medyczny
● Wychowawca

Ratownik medyczny podczas obozów. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Ratownictwo Medyczne. Od wielu lat pracuje z dziećmi jako wychowawca. Żegluje, chodzi po górach, gra na gitarze, fotografuje.

phone facebook
Tel. -
Patryk Bartczak - ViaCamp - Ratownik Medyczny

Patryk Bartczak

● Ratownik Medyczny i WOPR
● Wychowawca

Ratownik Medyczny i Wodny, instruktor pływania. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Ratownictwo Medyczne, ratownik Warszawskiego WOPR. Współorganizator ds. opieki medycznej wielu imprez w całej Polsce.

phone facebook o mnie
Tel. 888 126 117
Milena Adach - Ratownik Medyczny na obozie - ViaCamp.pl

Milena Adach

● Ratownik Medyczny
● Wychowawca

Ratownik Medyczny w trakcie obozu. Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu. Aktualnie studiuje na Wyższej Uczelni Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Uwielbia sport.

phone facebook
Tel. 783 118 443
Marek Lenczewski - Młodszy Instruktor Żeglarstwa - ViaCamp

Marek Lenczewski

● Młodszy Instruktor Żeglarstwa
● Pilot

Zafascynowany sportami wodnymi oraz żeglarstwem. Swoją pracę traktuje jako formę rekreacji oraz dobrze spędzonego czasu wsród dzieci i młodzieży. Znakomicie zna tereny Mazur, po których pływa żagłówką. Uwielbia spędzać czas żeglując.

phone facebook
Tel. 691 270 062
Marek Malawski - Wychowawca - ViaCamp.pl

Marek Malawski

● Instruktor Paintballa
● Wychowawca

Miłośnik ASG, paintballa oraz survivalu. Ukończył Technikum Energetyczne z wiedzą informatyczną. Zamierza studiować psychologię, by zgłębiać ludzki umysł i jego zachowania. Pełen pomysłów na każdą propozycję. Uwielbia gry planszowe i RPG.

phone facebook o mnie
Tel. 500 128 550
Michał Truszkowski - Wychowawca - ViaCamp.pl

Michał Truszkowski

● Instruktor Karate
● Wychowawca

Licencjonowany instruktor karate. Pasję z karate rozpoczął 10 lat temu. Rozwija swoje umiejętności u znanych trenerów międzynarodowych. W roku 2015 zdobył czarny pas karate. Prowadzi zajęcia jako instruktor z dziećmi i młodzieżą.

phone facebook o mnie
Tel. 516 922 215
Zbyszek Góral - ViaCamp - Family Studio

Zbyszek Góral

● Instruktor Tańca
● Wychowawca

Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w swojej szkole tańca „Family Studio” w Płocku. Na co dzień prowadzi zajęcia taneczne, jak również warsztaty. Podczas wakacji jako instruktor tańca na koloniach i obozach młodzieżowych ViaCamp.

phone facebook
Tel. 500 518 669
Kajetan Zyskowski - Programista - ViaCamp.pl

Kajetan Zyskowski

● Programista
● Funkcjonalność Strony

Miłośnik świata informatyki i programowania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Uśmiech nigdy nie schodzi mu z twarzy. Z wykształcenia (Inż.), Informatyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

phone facebook
Tel. -
Top