dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2021 Odliczanie do wakacji 2021

Rozmiary męskie

Rozmiar Szerokość (CM) Długość (CM)
XS 41 66
S 46 71
M 51 74
L 56 77
XL 61 79
2XL 83 66
3XL 71 85

Rozmiary damskie

Rozmiar Szerokość (CM) Długość (CM)
S 41 64
M 43 67
L 47 69
XL 50 71
2XL 56 72
3XL 60 74
F4K

Fani Czterech Kółek

(

Obóz Quadowy

) (Przedział wiekowy 10-14, 15-18 lat)
Obóz OD DO Cena Miejsca
F4K 1 27-06-2021 03-07-2021 BLACK FRIDAY 1599,- 1299,- Dostępne
F4K 2 04-07-2021 13-07-2021 BLACK FRIDAY 2149,- 1849,- Dostępne
F4K 3 14-07-2021 23-07-2021 BLACK FRIDAY 2149,- 1849,- Dostępne
F4K 4 24-07-2021 02-08-2021 BLACK FRIDAY 2149,- 1849,- Dostępne
F4K 5 03-08-2021 12-08-2021 BLACK FRIDAY 2149,- 1849,- Dostępne
F4K 6 13-08-2021 22-08-2021 BLACK FRIDAY 2149,- 1849,- Dostępne
F4K 7 23-08-2021 29-08-2021 BLACK FRIDAY 1599,- 1299,- Dostępne
Black Friday 2021 - ViaCamp.pl - Obozy i Kolonie Młodzieżowe na Mazurach

Do końca promocji pozostało:

Orły Turystyki - Nagroda ViaCamp - Lider - Obozy Młodzieżowe 2021 Orły Turystyki - Nagroda ViaCamp - Lider - Obozy Młodzieżowe 2021

ORŁY TURYSTYKI

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że kolejny raz z rzędu sprostaliśmy Państwa wymaganiom i stanęliśmy na podium lidera w konkursie „Orły Turystyki”. W dalszym ciągu pragniemy poszerzać nasze kompetencje podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.

DZIĘKUJEMY!

Charakterystyka Imprezy

Fani Czterech Kółek to oferta przeznaczona dla fanów motoryzacji. Mechaniczne potwory, maksymalne przechyły - jednym słowem ekscytacja, wielkie emocje i jazda w nieznane ku przygodzie. Kąpiele i przeprawy błotne, lesiste pułapki, dzikie ścieżki - to wszystko oferuje nam obóz quadowy „Fani Czterech Kółek”. Gdyby tego było nam mało, wyruszymy w pełne wrażeń i adrenaliny nocne wyprawy! Po wyczerpującej przygodzie w terenie, zrelaksujemy się na pokładzie jachtu, żeglując po jeziorze Ryńskim lub spędzimy czas na plaży, czerpiąc przyjemność z pięknej pogody, piasku i wody.

Na wakacje 2021, ViaCamp zakupiło dla swoich uczestników 3 całkowicie nowe quady Can Am Outlander 450. Tym sposobem dążymy do uzyskania rangi najlepszego organizatora obozów quadowych w Polsce. Dokładne informacje na temat nowych quadów na obozach quadowych znajdziesz na naszym blogu obozowym.

Jeśli nie wiesz czym się kierować, aby wybrać najlepszy obóz quadowy dla dziecka, przejdź nasz poradnik krok po kroku. Szczegółowo przedstawiamy szereg czynników, na które należy zwrócić uwagę wybierając obóz quadowy dla dziecka.

Jesteś gotów do szalonej jazdy? Zatem wyruszmy razem w niezapomnianą przygodę!

Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach W obozach quadowych aktywny udział biorą również dziewczyny
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach - Obozy i Kolonie Młodzieżowe 2021 Obozy Quadowe zaopatrzyliśmy w 3 całkowicie nowe quadowy Can-Am Outlander 450 z 2019 roku
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy i Kolonie Młodzieżowe na Mazurach Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie z udziałem wykwalifikowanych instruktorów
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Obozy Quadowe ViaCamp prowadzone są na najwyższym poziomie uwzględniając jakość i profesjonalizm prowadzonych zajęć
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obozy Quadowe - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Wyprawa quadowa uczestników w asyście pięknej pogody
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach - Obozy i Kolonie Młodzieżowe 2021 Obóz Quadowy to idealny wybór na spędzenie czasu wolnego w trakcie wakacji dla Twojego dziecka
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych

Co zawiera cena?

Co zawiera cena?

Zakwaterowanie – 4-5 osobowe domki z łazienką, kuchnią, tarasem i telewizorem. Zdjęcia z ośrodka dostępne są w naszej wycieczce po ośrodku. Całodobowa ochrona ośrodka.

Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiad (+ deser) + kolacja. Zaczynając od kolacji w dniu przyjazdu, kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

Kadra – wykwalifikowani instruktorzy z jazdy na quadach oraz opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu.

Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków.

Wyposażenie – nowe quady Kymco Maxxer 300 i Yamaha Grizzly 700 EPS. Od sezonu 2019 posiadamy także 3 całkowicie nowe quady Can Am Outlander 450. Dokładne informacje na temat sprzętu, jakim dysponujemy na obozie quadowym „Fani Czterech Kółek”, znajdziesz w zakładce nasz sprzęt.

Realizację programu – zajęcia z jazdy na quadach dostosowane do warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.

Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Przy pomocy czterokołowców pokonujemy leśne dróżki i błotniste pułapki
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy dzielimy na 3 grupy umiejętnościowe uczestników podczas manewrów quadowych Obóz Quadowy dzielimy na 3 grupy umiejętnościowe uczestników podczas manewrów quadowych
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obozy Quadowe - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Przygotuj się na polne wyprawy w dzień i w nocy
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obozy Quadowe ViaCamp Obozy Quadowe ViaCamp zostały zaopatrzone w 3 fabrycznie nowe quady Can-Am 450 Outlander
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - Leśna wyprawa na czterokołowcach Leśna wyprawa ekstremalna czyli jazda na całego
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych

Program imprezy

Program imprezy

Quady – przygodę z quadami zaczniemy od podstaw prowadzenia czterokołowca, zapoznania się z budową oraz funkcjonowaniem quada, jazdy sprawnościowej, zasad bezpiecznej jazdy, szkolenia pokonywania trudnego terenu – błoto, podjazdy, zjazdy oraz przechyły. Następnie wyruszymy w lekkie jazdy na polu, coraz trudniejsze tereny, aż w końcu przyjdzie czas na niesamowite wyprawy w lesie oraz w błotne tereny, którym będziemy musieli stawić czoła.

Nocne Wyprawy Quadowe – wyruszając w późnych godzinach wieczornych, weźmiemy udział w nocnych wyprawach z udziałem czterokołowców. W trakcie prowadzonych zajęć, spędzimy przy ognisku większą część nocy grając na gitarze i śpiewając przeróżne piosenki. Nie zapominamy również o przepysznym prowiancie w postaci kiełbasek!

Gra Terenowa na Quadach – weźmiemy udział w fabularyzowanej grze terenowej podsumowującej zdobyte umiejętności z wykorzystaniem quadów. Prawdziwy skok adrenaliny!

Zajęcia z Survivalu – poznamy podstawy zachowania w przypadku, kiedy zostaniemy zdani sami na siebie. Głównym zadaniem zajęć będzie budowanie szałasów z wykorzystaniem tego, co oferuje nam natura, nauka zdobywania i przygotowywania pożywienia w lesie, a także umiejętność rozpalania ogniska bez użycia zapałek. Nauczymy się wyznaczać kierunki świata, posługiwać mapą oraz kompasem, a także poznamy naukę poruszania się na orientację w terenie.

Rejsy Żeglarskie – nie ma nic piękniejszego od żeglowania po jeziorze Ryn. Poznamy podstawy żeglarstwa i manewrowania jachtem. Nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych.

Kajaki i Rowerki Wodne – piękno Ryńskiego jeziora można podziwiać także pływając kajakami lub rowerkami wodnymi. Podczas trwania obozu organizowana jest rowerowo-kajakowo-żeglarska eskapada. Cel podróży ustalany jest na miejscu, a czas całej wyprawy to ok. 3 godziny.

Wyprawa Kajakowo-Żeglarska – wyruszymy na wyprawę, jedni kajakami, drudzy żaglówką. Następnie spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę.

Wyprawa Rowerowa – wyprawa rowerami w piękne, Mazurskie lasy. Poruszamy się w kamizelkach oraz kaskach ochronnych, po szlakach do tego przeznaczonych. Nie możemy zapomnieć przede wszystkim o bezpieczeństwie.

Plażowanie – aby odpocząć od wyczerpujących zajęć, spędzimy czas na plaży, czerpiąc przyjemność z pięknej pogody, słońca i wody. Korzystać będziemy z różnego rodzaju gier oraz zabaw plażowych.

Noc Pod Gwiazdami NOWOŚĆ! – Czy może być coś piękniejszego niż noc pod gołym niebem z wykorzystaniem naturalnego otoczenia? Wspaniałe okoliczności przyrody, grono przyjaciół, przepyszny prowiant, gitara i ognisko. Takich przyjemności mogą doświadczyć nasi obozowicze. Późnym popołudniem wraz z grupą uczestników wyruszymy w rejs żeglarski ku przygodzie! Po kilku godzinach aktywnego żeglowania przycumujemy naszą żaglówkę do brzegu. Kolejne godziny poświęcimy na wspólne śpiewanie, granie na gitarze i biwakowanie! Noc spędzimy w namiotach, lub na pokładzie jachtu. Z samego rana wyruszymy w rejs powrotny do portu żeglarskiego „Bocianie Gniazdo”.
Udział w rejsie „Noc pod gwiazdami” nie jest obowiązkowy.

Obóz Quadowy na Mazurach - ViaCamp W obozach quadowych biorą udział zarówno dziewczyny, jak i chłopacy z różnym poziomem umiejętności
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy na Mazurach - ViaCamp Sportowa dawka adrenaliny fanów czterech kółek
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Na obozach quadowych uczestnicy wraz z kadrą wykorzystują słuchawki służące do komunikacji głosowej Na obozach quadowych uczestnicy wraz z kadrą wykorzystują słuchawki służące do komunikacji głosowej
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - jazda na quadach w lesie Leśne dróżki i szosy to wymarzone miejsce do jazdy na czterokołowcach
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - nocne wyprawy - ViaCamp Swoich umiejętności z jazdy na czterokołowcach wypróbujemy podczas nocnej wyprawy
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych

Ponadto w programie

Ponadto w programie

Wieczorne Ogniska – nie ma nic lepszego niż wspólnie spędzony czas przy ognisku, gitarze i kiełbaskach.

Olimpiada Wodna – podczas tych zawodów podzielimy się na kilka mniejszych drużyn i rywalizować będziemy w dziedzinie wodnej.

Turniej Piłki Nożnej – cały obóz wyruszy na boisko — Orlik, gdzie podzielimy się na dwie drużyny. Uczestnicy będą grać przeciwko opiekunom oraz będą podzieleni na mniejsze zespoły, które będą rywalizować między sobą.

Podchody - uczestnicy obozu zostaną podzieleni na dwie drużyny — jedna grupa ucieka, zostawiając po drodze strzałki, ślady i zadania do rozwiązania (listy), a druga grupa musi zrobić wszystko, aby ją złapać.

Flagi - obóz zostanie podzielony na dwie drużyny. Każda z drużyn otrzyma flagę, którą będą musieli strzec. Zadaniem jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej na swoją połowę.

Dyskoteki - nic innego jak zabawa przy dobrej muzyce do późnych godzin wieczornych!

Noc Filmowa – osoby powyżej 14 lat będą mogły uczestniczyć w nocy filmowej, która trwać będzie do świtu. Ze względu na fakt, że następnego dnia są zajęcia, noc filmowa będzie organizowana raz na jakiś czas. W takim przypadku najczęściej uczestnicy będą mieli dodatkowe 2 godziny snu (wolny pierwszy blok zajęć). Filmy są wybierane przez uczestników i odtwarzane za pomocą projektora. Każdy z wybranych filmów wcześniej musi być zaakceptowany przez opiekunów.

Poranny trening na zdrowie – osoby chętne będą miały możliwość wzięcia udziału w porannym rozruchu, który będzie prowadzony przez instruktorów.

Inne wydarzenia – możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju festynach oraz koncertach, organizowanych w Rynie (takich jak dni Rynu).

Kolory – pojedynek drużyn na szybkość, spryt, zręczność, gibkość i dobrą zabawę!

Baloniada – zagramy w siatkówkę za pomocą ręczników oraz balonów z wodą!

Gry Terenowe – różnego rodzaju gry prowadzone w terenie. Autorzy scenariusza nieraz Was zaskoczą!

Badminton – rozgrywki, turnieje, precyzja, zwinność – to towarzyszyć będzie grze w Badmintona.

Ping Pong – zostań mistrzem rakiety tenisa stołowego!

Piłka Siatkowa – poćwiczymy przyjęcia piłki, odbicia oraz doskonalić będziemy koordynacje i reakcje potrzebne do gry w piłkę siatkową.

Koszykówka – nauczymy się najbardziej efektownych sztuczek oraz taktyk koszykarskich. Rozegramy również mecz niczym w NBA!

Bilard – zagraj z obozowiczami jeden na jeden i zostań mistrzem bilarda.

Karaoke – wspólnie spędzimy czas, śpiewając wiele znanych nam utworów!

Kino Letnie – spędzimy czas na świeżym powietrzu, oglądając repertuar filmowy, który sami ustalimy.

Kawiarenka - wspólnie spędzimy wieczorne chwile, grając w różnego rodzaju gry lub oglądając filmy. Kawiarenka to jedna z najbardziej lubianych form spędzenia czasu przez uczestników.

Happy End - zakończenie i podsumowanie obozu przy ognisku, ale początek nowych znajomości oraz przyjaźni. Rozdawanie dyplomów oraz nagród za zdobyte osiągnięcia. Wiele łez i mnóstwo śmiechu przy projekcji obozowego życia zatrzymanego w kadrze oraz ponowne odliczanie dni do następnych wakacji!

Wyprawa Kajakowo-Rowerowo-Żeglarska do Mrówek Wyprawa Kajakowo-Rowerowo-Żeglarska do Mrówek
Turniej Siatkówki - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Podczas obozu między uczestnikami rozgrywany, jest turniej piłki siatkowej
Zajęcia Integracyjne - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach W trakcie trwania obozu prowadzimy wiele integracyjnych zabaw i gier

Transport

Transport

Za dodatkową opłatą oferujemy zorganizowany transport pociągiem lub autokarem z miejscowości:

Miasto wyjazdu Dodatkowa opłata Rodzaj transportu
Szczecin 150zł Pociąg
Słupsk 150zł Pociąg
Gdynia 150zł Pociąg
Gdańsk 130zł Pociąg
Tczew 130zł Pociąg
Malbork 130zł Pociąg
Elbląg 130zł Pociąg
Olsztyn 50zł Autokar
Wrocław 150zł Pociąg
Poznań 130zł Pociąg
Bydgoszcz 130zł Pociąg
Toruń 130zł Pociąg
Katowice 150zł Pociąg
Kielce 150zł Pociąg
Kraków 150zł Pociąg
Warszawa 130zł Pociąg
Radom 150zł Pociąg
Leszno 150zł Pociąg
Gniezno 130zł Pociąg
Białystok 130zł Pociąg
Ełk 130zł Pociąg
Giżycko 100zł Odbiór osobisty
Łódź 130zł Pociąg
Skierniewice 130zł Pociąg

Podane powyżej ceny obejmują kurs w jedną stronę. Ceny powrotne są takie same.
Więcej informacji na temat transportu znajdziesz w zakładce dojazd.

Rozpoczęcie i zakończenie

Rozpoczęcie i zakończenie

Obóz organizowany jest w ośrodku „Bocianie Gniazdo” ul. Mazurska 30, 11-520 Ryn.
Rozpoczęcie odbywa się pierwszego dnia turnusu o godz. 17:00 (kolacja). Zakończenie ostatniego dnia turnusu o godz. 10:00 (śniadanie). Po przybyciu na ośrodek, uczestnicy przemieszczają się pod recepcję w celu rejestracji. Osoby, które wcześniej nie wysłały wymaganych dokumentów do biura, obowiązkowo muszą je dostarczyć w momencie przybycia na obóz.
Więcej informacji na temat ośrodka znajdziesz w zakładce wycieczka po ośrodku.

Co nas różni od innych?

Co nas różni od innych?

• Korzystamy z markowego, nowego oraz sprawdzonego sprzętu do jazdy na quadach - Yamaha i Kymco. Sprzęt ten jest naszą własnością. Wykwalifikowana i doświadczona kadra natychmiastowo naprawia wszelkie usterki w sprzęcie.

• Jako jeden z niewielu organizatorów podczas jazdy na quadach w terenie wyposażamy naszych uczestników w buzery ochraniające kręgosłup.

• Podczas każdej wyprawy na quadach, jesteśmy w stałym kontakcie z uczestnikami za pomocą systemu komunikacji głosowej Interkom.

• Zajęcia na quadach asekurowane są przez przynajmniej dwóch wykwalifikowanych instruktorów. Jeden z nich prowadzi kolumnę, drugi zabezpiecza jej tył.

• W przypadku kiedy warunki pogodowe nie sprzyjają jazdom na quadach, zajęcia w całości odrabiane są następnego dnia.

• Zanim wyruszymy w niezapomnianą podróż, każdy z uczestników przechodzi test, który sprawdzi jego umiejętności w posługiwaniu się czterokołowymi pojazdami. Następnie każdy z uczestników jest przypisywany do odpowiedniej według umiejętności grupy.

• Jako jedyny organizator w Polsce wyruszamy z uczestnikami w nocne wyprawy quadowe. Podczas nocnej wyprawy czterokołowcami spędzamy również czas śpiewając i grając przy ognisku.

• Posiadamy młodych, profesjonalnych instruktorów, którzy w pełni związani są z wykonywanym sportem oraz mają duże doświadczenie w dziedzinie sportów ekstremalnych.

• Zajęcia z jazdy na quadach organizowane są na najwyższym poziomie oraz z pełnym profesjonalizmem. Nasze wyprawy są organizowane w terenie, a nie po wyznaczonym torze.

• Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników - nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!

Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy i Kolonie Letnie W trakcie jazdy na quadach uczestnicy odziani są w buzery chroniące kręgosłup
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy ViaCamp - Obozy i Kolonie Młodzieżowe na Mazurach Podział grup quadowych dokonujemy ze względu na umiejętności i wiek
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obozy Quadowe - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Również dziewczyny bardzo chętnie wybierają obozy quadowe
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obozy Quadowe - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Przed wyruszeniem w wyprawy, musimy poznać działanie czterokołowców oraz zasady bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych

Co należy zabrać na obóz?

Co należy zabrać na obóz?

• Kask (jeśli uczestnik chce, może zabrać ze sobą własny kask)
• Rękawiczki motocyklowe (w przypadku jazdy wśród gałęzi bądź jako ocieplenie podczas gorszych warunków pogodowych)
• Skarpetki (minimum 10 par)
• Bielizna
• T-shirty
• Gruba, ciepła bluza/polar
• Dresy
• Spodnie typu dżins min. 1 para
• Strój kąpielowy, klapki, ręcznik plażowy
• Ręcznik kąpielowy min. 2 sztuki
• Czapka z daszkiem chroniąca przed promieniami słonecznymi
• Sportowe obuwie
• Obuwie za kostkę
• Piżama
• Krem z filtrem UV
• Kosmetyki typu: mydło, szampon, pasta do zębów itd.
• Środki owadobójcze na komary
• Lekarstwa, które przyjmuje uczestnik (obowiązek poinformowania opiekunów o przyjmowaniu leków)
• Wymagane dokumenty niezbędne do przyjęcia uczestnika
• Mały plecak
• Latarkę
• Okulary przeciwsłoneczne

Obóz Quadowy - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Obozy Quadowe organizowane przez ViaCamp to idealny plan na niezapomniane wakacje pełne wrażeń
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obozy Quadowe - ViaCamp Na początku poznajemy działanie czterokołowców oraz zasady bezpieczeństwa podczas jazdy
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych
Obóz Quadowy - ViaCamp Od 2019 obozy quadowe uzupełniły 3 nowe quady Can-Am 450 Outlander
Zobacz więcej zdjęć z obozów quadowych

Atrakcje dodatkowe

Atrakcje dodatkowe

Oprócz zajęć, które uczestnik ma wpisane w swój plan obozowy, istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych atrakcji. Są to dodatkowe aktywności obozowe, które są wypełnieniem programu obozowego o dodatkowe zajęcia. Spis dodatkowych atrakcji znajduje się poniżej. Dokładne szczegóły na temat dodatkowych atrakcji znajdziesz w zakładce dodatkowe atrakcje.

Paintball (65zł) – na atrakcję poświęcone są 2 bloki zajęć.

Jazda na Quadach (65zł) – na atrakcję poświęcone jest 45 minut jazdy.

Gokarty (65zł) – na atrakcję poświęcone jest 25 minut jazdy.

Wakeboard (60zł) – na atrakcję poświęcone jest 20 minut.

Park Linowy (70zł) – wyjazd do Parku Linowego w Leśniewie zajmuje dwa bloki zajęciowe. Zazwyczaj wyjeżdżamy na zajęciach przed obiadem. Transport jest zależny od ilości chętnych osób.

Aquazorbing (30zł) – dmuchana kula, za pomocą której możemy poruszać się po powierzchni wody.

Tropikana w hotelu „Gołębiewski” (65zł) – wyjazd do Aqua Parku jednego z najlepszych hoteli w Polsce. Pobyt w Tropikanie odbywa się w ciągu dwóch bloków zajęciowych.

Tor Saneczkowy typu „ROLLER COASTER” (60zł) – tor saneczkowy typu „ROLLER COASTER” zagwarantuje niesamowitą dawkę adrenaliny!

Holowanie na bananie za skuterem (40zł) - na atrakcję poświęcone jest 30 minut.

Holowanie na XO Extreme (40zł) - holowanie na XO Extreme to jedyna taka atrakcja oferowana na obozach młodzieżowych na Mazurach. Wow XO Extreme Towable jest chyba najbardziej ekscytującym z wszystkich pontonów stworzonych do tej pory!

Zwiedzanie Zamku „Ryn” - ceny ustalane są przez zamek.

Wycieczka do Mikołajek (50zł) - na atrakcję poświęcamy 2 bloki zajęć.

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie (45zł) - wyjazd do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Na atrakcję poświęcone są 2 bloki zajęć.

Zajęcia indywidualne na Quadzie (uczestnik + instruktor - dwa Quady) (150zł) – zajęcia indywidualne z instruktorem na trzech quadach. Atrakcja trwa 60 minut.

Pakiet Wodny (200zł)
- Holowanie na Bananie
- Wakeboard
- Aquazorbing
- Tropikana w hotelu „Gołębiewski”

Pakiet Adrenaliny (220zł)
- Paintball
- Quady
- Park Linowy
- Gokarty

Całodniowy Rejs Żeglarski do Mikołajek (100zł)

Park Linowy Leśniewo - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Skok wahadłowy w Parku Linowym w Leśniewie
Holowanie na pontonie wodnym XO Extreme Holowanie na pontonie wodnym - XO Extreme
Skuter Wodny - ViaCamp - Obozy Młodzieżowe na Mazurach Jazda z instruktorem na skuterze wodnym JET SKI® Kawasaki Ultra
Weź udział w ekstremalnej jeździe na wakeboardzie Weź udział w ekstremalnej jeździe na wakeboardzie

Uwagi

Uwagi

Od 13 roku życia za zgodą rodzica zezwalamy dziecku na samodzielne wyjście do sklepu, który znajduje się ok. 150 metrów za bramą ośrodka. W takim przypadku wymagana jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego, iż zgadza się, aby dziecko mogło opuszczać samodzielnie teren ośrodka. Nie przyjmujemy zgody w formie telefonicznej. W przypadku braku możliwości złożenia w formie papierowej, prosimy o zgodę za pośrednictwem maila.
Opuszczenie ośrodka może odbyć się tylko i wyłącznie podczas przerwy między zajęciami. Zaleca się również, aby uczestnik poinformował swojego wychowawcę o wyjściu do sklepu. Może to zrobić nawet telefonicznie.
Osoby poniżej 13 roku życia nie mogą samodzielnie opuszczać teren ośrodka. W takim przypadku wychowawcy będą organizować wyjścia do sklepu, lub na miasto.

Podczas trwania całego obozu, na terenie ośrodka będzie obecny ratownik medyczny. Będzie on dostępny dla uczestników przez cały czas trwania obozu, całodobowo.
W przypadku poważnych sytuacji, z którymi będzie trzeba przewieźć uczestnika do szpitala, nasza kadra wyposażona jest w samochody. W ten sposób nie jesteśmy zmuszeni czekać na przyjazd pogotowia, lecz sami możemy szybko reagować.
Również w takim przypadku nasza kadra jest do dyspozycji uczestników przez cały czas. Każdy uczestnik otrzyma numer telefonu swojego wychowawcy, aby w przypadku złego samopoczucia mógł natychmiast się z nim skontaktować.

Przedstawiony powyżej program może ulec niewielkim zmianom od nas niezależnych.

Zobacz także inne obozy w naszej ofercie

Zobacz także inne obozy w naszej ofercie

Odkrywcy Przygód
(Obóz Przygodowy)

ASG - Operacja „ViaMasuria”
(Obóz ASG - Militarny)
Paintballowy Zawrót Głowy
(Obóz Paintballowy)
Cztery Łapki
(Obóz z Psem)

Wodna Fiesta
(Obóz Sportów Wodnych)

Just Dance!
(Obóz Taneczny)

Relaks Na Zdrowie
(Obóz Wypoczynkowy)

Na Pełnym Gazie
(Obóz Quadowo - Gokartowy)
Adrenaline Junkies
(Obóz Paintballowo - Quadowy)
Zastrzyk Adrenaliny
(Obóz Paintballowo - Quadowo - Gokartowy)
Mali Agenci
(Obóz Dla Dzieci)

Młoda Kadra
(Obóz Młodego Kadrowicza)

Film obozowy

Film obozowy

Zobacz moc atrakcji w czasie wakacji z naszych obozów, przedstawioną w 4 minutach. Film promujący kolonie i obozy młodzieżowe ViaCamp nagrany podczas wakacji 2018. Miłego oglądania!

Top