dni do wakacji 2021!

Odliczanie do wakacji 2021 Odliczanie do wakacji 2021

Ośrodek „Bocianie Gniazdo”

Strona główna > Ośrodek „Bocianie Gniazdo”

Adres Ośrodka

Ośrodek Żeglarsko - Wypoczynkowy „Bocianie Gniazdo” ul. Mazurska 30, 11-520 Ryn

Ośrodek Bocianie Gniazdo ul. Mazurska 30, 11-520 Ryn

Dlaczego „Bocianie Gniazdo”?

1. Obiekt w pełni przystosowany do organizowania tego typu imprez.

2. Piękne położona baza turystyczna bezpośrednio nad wodą - Jeziorem Ryńskim, otoczona lasami z dostępem do dobrze zorganizowanej przystani żeglarskiej.

3. Zakwaterowanie w dobrze wyposażonych, oświetlonych domkach z kuchnią, łazienką (wc + prysznic), telewizorem i tarasem.

4. Na terenie obiektu znajduje się obszerna stołówka z kuchnią, gdzie przygotowywane są posiłki, sala dyskotekowa, w której odbywać się mogą różnego rodzaju zajęcia, spotkania, nocne kawiarenki czy imprezy typu dyskoteka itp.

5. Możliwość korzystania z sal kawiarnianych, gdzie obozowicze mogą korzystać z gier typu bilard czy ping-pong oraz piłkarzyki. Wieczorem natomiast organizowane są w nich seanse oraz noce filmowe, spotkania towarzyskie, a także turnieje gier planszowych.

6. Obiekt jest ogrodzony, oświetlony oraz monitorowany, a także strzeżony 24 godziny na dobę.

7. Położenie wśród mazurskiej zieleni daje doskonałą możliwość organizowania zajęć poza terenem ośrodka. Jest to szczególne ważne w przypadku zajęć z paintballa czy jazdy na quadach, wycieczek pieszych i rowerowych, a także w przygotowaniu atrakcji typu podchody, czy bieg na orientację. Takie usytuowanie ośrodka sprzyja organizowaniu wypraw rowerowych, kajakowych oraz żeglarskich.

8. Unowocześniona plaża, znajdująca się na terenie ośrodka „Bocianie Gniazdo”, strzeżona przez ratowników WOPR.

9. Uczestnicy mają możliwość korzystania z boiska do siatkówki oraz do piłki nożnej z naturalną trawą, które znajdują się na terenie obiektu. Istnieje możliwość korzystania z boiska miejskiego orlik ze sztuczną murawą oraz oświetleniem.

10. Na terenie ośrodka, w pobliżu plaży znajduje się sklep, w którym można zakupić żywność oraz napoje. Tuż za bramą wjazdową znajduje się sklep spożywczy (ok. 150m). Supermarket „Biedronka” jest w odległości 800m od ośrodka.

11. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Gościniec „Bocianie Gniazdo” z dostępem do altany krytej strzechą, gdzie również organizujemy dla uczestników grupowe zajęcia, zabawy integracyjne, bądź wieczory filmowe na powietrzu.

12. Obiekt położony jest w pobliżu (około 20 minut jazdy samochodem) takich miast jak:
- Mikołajki
- Giżycko
- Mrągowo
Takie położenie daje możliwość korzystania naszym uczestnikom z atrakcji turystycznych oferowanych przez te kurorty. Na szczególną uwagę zasługuje kompleks basenów ze zjeżdżalniami w hotelu „Gołębiewski” w Mikołajkach (jeden z największych w Polsce), z czego chętnie mogą skorzystać nasi obozowicze.

13. Na terenie ośrodka znajduje się parking samochodowy.

Top